PRAWNIK DLA FIRMY

prawnik dla firmy

Prowadzenie działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Dlatego też zbudowaliśmy dział wsparcia prawnego dla Twojej firmy. Prawnik dla firmy to dedykowana platforma wspierająca przedsiębiorców.

Każdego dnia pomagamy naszym klientom bezpiecznie prowadzić i rozwijać ich działalności gospodarcze. Doradzamy na każdym etapie funkcjonowania firmy. Śledzimy zmiany i z wyprzedzeniem informujemy o nich przedsiębiorców.

Asystujemy przy podjęciu kluczowych decyzji związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej w Polsce. Wskazujemy wady i zalety każdej formy prowadzenia działalności. Informujemy klientów o odpowiedzialności, ryzykach, obowiązkach, kosztach aktualnych i przyszłych.

Towarzyszymy klientom w samym procesie zakładania działalności gospodarczej. Projektujemy umowy i statuty spółek oraz kompleksowo przygotowujemy dokumenty niezbędne do rejestracji działalności. Dokonujemy w Państwa imieniu zmian danych, przekształceń, likwidacji spółek i innych podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dbamy o dopilnowanie obowiązków również przed innymi organami takimi jak Urząd Skarbowy czy też Główny Urząd Statystyczny. Przygotowujemy zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.

Doradzamy w zakresie połączeń, podziałów,

przekształceń i likwidacji firm.

Uzyskaj realną pomoc prawną. Skontaktuj się z Nami!

W ofercie dla Twojej firmy świadczymy wsparcie w zakresie prowadzenia bieżącej działalności. Przygotowujemy projekty uchwał zarządu, zgromadzenia wspólników, sprawozdań finansowych i innych dokumentów. Reprezentujemy klientów na zgromadzeniach spółek.

Dodatkowo reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi w sprawach wynikających z prawa handlowego. Między innymi w powództwach o: rozwiązanie spółki, pociągnięcie do odpowiedzialności członka zarządu, stwierdzenie nieważności uchwał, uchylenie uchwał, wyłączenie wspólnika ze spółki.

Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia prawnego procesów związanych z przekształceniami podmiotowymi oraz sprzedażą udziałów/akcji.

Poza tym dbamy o Twoje przedsiębiorstwo przygotowując pełną dokumentację wewnętrzną. Regulujemy prawa i obowiązki pracowników, tworząc prawidłowe relacje biznesowe z kontrahentami naszych klientów.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego. Jesteśmy dla Twojej firmy.

NASZA PLATFORMA

Podsumowując platforma Zapytaj Prawnika to coś więcej niż bieżące doradztwo. To narzędzie informujące, baza wiedzy, to możliwość szkoleń i asystent prawny Twojej działalności.

W zakładce WZORY znajdziesz dokumenty, niezbędne w Twojej działalności wraz z instrukcją i wskazówkami ich prawidłowego użycia.

W zakładce SZKOLENIA znajdziesz aktualne materiały edukacyjne, które pomogą Ci zrozumieć jak działa Twoje przedsiębiorstwo. Jakie masz prawa i jak prawidłowo powinieneś prowadzić swoją działalność.

Nasz BLOG to aktualna baza wiedzy oparta na wieloletniej praktyce z zakresu obsługi przedsiębiorców.